Whatsapp Hattımız
Telefon
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 23:50
0252 613 2200

İptal Şartları

Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz tarafından onaylanmak üzere EFT, Havale Kredi Kartı imkanlarımızdan yararlanarak yatırmış olduğunuz kaparolarınız, rezervasyonunuz onaylandıktan sonra şirketimiz tarafından iade edilmez. Çünkü villasayfam.com hesabına yatırılan her rezervasyonun kaparosu; rezervasyonu tamamlanmış ilgili villanın sahibinin belirtmiş olduğu banka hesabına aynı gün içerisinde villasayfam.com tarafından yatırılmaktadır.
Müşteri tarafından iptal edilen rezervasyonlar giriş tarihinden en az 45 gün önce villasayfam.com a bildirilmesi gerekmektedir. Bildirilmediği takdirde villasayfam.com kalan tutarı aşağıdaki gibi tahsil etme yoluna gider;

31-45 gün önce yapılan iptallerde kalan ücretin %35'i tahsil edilir ve kaparo iade edilmez.
30-15 gün önce yapılan iptallerde kalan ücretin %50’si tahsil edilir ve kaparo iade edilmez.
14- 0 gün arası yapılan iptallerde kalan ücretin %100’ü tahsil edilir ve kaparo iade edilmez.
Müşteri eve girdikten sonra herhangi bir sebepten evden ayrılırsa kesinlikle ücret iadesi yapılmaz
.

Rezervasyon İptali Villa Sahibi ya da villasayfam.com tarafından herhangi bir sebep doğrultusunda iptal edilir ise; Şirketimiz sözleşmenizde yer alan tarihlere uygun ya da yakın olacak şekilde sizlere rezervasyon yaptırmış olduğunuz villa kategorisinde ve bütçesinde başka bir villa önerebilir. İsteğiniz doğrultusunda yatırmış olduğunuz kaparonun tamamını iade etmekle yükümlüdür.

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.