Whatsapp Hattımız
Telefon
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 23:50
0252 613 2200

Villanı Ekle

Villanızı ekleyip kolayca kiralayabilirsiniz.
* ile işaretli alanlar zorunludur. Doldurmanız gerekmektedir.

Villa Sahibi Bilgileri

Villa Bilgileri

Tutar Bilgileri


Yeni Dönem Ekle

Konum ve Özellikler

Ek Hizmetler

Eğer ek hizmet sunuyorsunuz aşağıdaki alanlara fiyatları yazınız. Sadece fiyat yazılan alan sitede gösterilecektir. Örnek: 12, 50, 60, 1500, 600 vb. formatlar yazınız.

Sözleşme

EV SAHİBİ SÖZLEŞMESİ

 

 1. TARAFLAR
  1. İşbu villsayfam.com Ev Sahibi  Sözleşmesi (“Sözleşme”) aşağıdaki taraflar arasında akdedilmektedir.
  2. Villasayfam.com adına: Sadi Taşkın

Adresi: Akarca Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı,No:253/D 48300 Fethiye/Muğla

Telefon: 0 532 545 72 00      E-posta: info@villasayfam.com

 

 

 1. Villa Sahibinin  Ad ve Soyadı:  

 

Sözleşmeye uygun Villa Unvanları:

Adres:

Telefon:

E-Posta:

 

İşbu Sözleşme de villasayfam.com  ve Villa Sahibi  ayrı ayrı “Taraf” ve birlikte “Taraflar” olarak anılacaktır.

 1. SÖZLEŞME’NİN KONUSU

İşbu Sözleşme’nin konusu, Villa Sahibi tarafından sunulacak konaklama hizmetlerinin (“Ürün”), Villasayfam.com Satış Platformu’nda (“Platform”), işbu Sözleşme hükümlerine uygun olarak, müşterilere sunulmasıdır.

 

 1. SÖZLEŞME’NİN SÜRESİ

 

 

 1. İşbu Sözleşme akdedildiği tarihte yürürlüğe girecek ve süresiz olarak yürürlükte kalacaktır. Akdedilen tarih  özel olarak bildirilmedikçe Villaların Villasayfam.com platformuna kayıt tarihi esas alınacaktır.

 

 1. İşbu Sözleşme ………………..  tarihinde Villasayfam.com web platformları üzerinde okunarak onaylanmıştır. Villa sahibi olarak  varsa aksi görüşlerimi yazılı olarak bildireceğimi ve Villasayfam.com sitesinden şahsıma ait villaları kaldırma yazılı talebi ileteceğimi kabul ve beyan ederim.

 

 

 

 1. ÖDEME

 

 1. İşbu Sözleşme tahtında Villa Sahibi tarafından Villasayfam.com ye her bir Ürün’ün satışından % 20 veya yazılı anlaşmaya varılan farklı oranda komisyon (“Komisyon”) ödenecektir. Villasayfam.com bu komisyon bedelini satışın gerçekleştiği ilk avans tan eksiksiz olarak tahsil eder.

 

 1. Aksi bir  anlaşma gerçekleşmedikçe Misafir tesisten çıkış yaptıktan sonra fatura kesimine müteakip Villasayfam.com tarafından 15 gün içinde tahsil edilmiş bakiye Villa sahibine ödenecektir.

 

 1. Faturalar Villa Sahibi  tarafından misafir tesisten çıkış yaptıktan sonra standart olarak kesilecek olup, Villasayfam.com yazılı anlaşmaya varılan oran kadar komisyon faturasını müşteriye kesecektir. Bu tutara zarar depozitosu gibi iade edilecek tutarlar eklenmez. İptal, öteleme komisyonlarının varlığı sebebiyle faturalar misafir çıkış tarihinden sonra kesilmesi yasal bir engel yok ise ön görülmektedir.

 

 1. Ödeme araçlarında meydana gelebilecek teknolojik gelişmeler, güvenlik tedbirleri ve şirket anlaşmaları doğrultusunda, ödeme koşullarının değişmesi ve/veya güncellenmesi durumunda Villasayfam.com bu durumu Villa Sahibine  bildirmekle yükümlüdür.

 

 

 

 1. SÖZLEŞME’NİN FESHİ

 

 1. Taraflardan her biri, 30 gün önceden bildirimde bulunarak, Sözleşmeyi her zaman tek taraflı olarak feshedebilecektir. Ancak bu fesih Aktif ve işlemdeki  rezervasyonları kapsamaz. Satışı gerçekleşmiş rezervasyonun şartlarını iş bu sözleşme iptal edilse dahi villa sahibi fesih öncesindeki onaylı rezervasyonun gereklerini sağlamayı kabul eder. Ev sahibi sorumluluğunun yerine getirilmemesi kaynaklı, misafirin mağduriyetini karşılamak için oluşacak Villasayfam.com giderlerini Villa Sahibi karşılayacaktır.

 

 1. Bir Tarafın Sözleşme altındaki yükümlülüklerini yerine getirmemesi, yerine getirmekte gecikmesi veya Sözleşmedeki herhangi bir hükmü ihlal etmesi durumunda, diğer Taraf bu durumun giderilmesi için yazılı bir bildirim göndererek 1 gün süre verecektir. Şayet bu süre sonunda bu durumun devam etmesi halinde diğer Taraf Sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilecektir.

 

 

 1. DİĞER HÜKÜMLER

 

 1. Taraflar, www.Villasayfam.com linki üzerinden ilana ulaşabilecek olup Villasayfam.com Hüküm ve Koşullarının işbu Sözleşme’nin ayrılmaz bir parçası olduğu ve işbu Sözleşmede hüküm bulunmayan hallerde, piyasada  aktif olarak kullanılan yönteme ait  Hüküm ve Koşulların  uygulanacağı konusunda anlaşmışlardır.  

 

 1. 1774 sayılı Kimlik Bildirimi Kanunu gereği yerel kolluk kuvvetlerine konaklama yapan kişilerin kimlik bildirimi yapılma zorunluluğu bulunmaktadır. Kimlik bildirimi yapmak tesis sahibinin sorumluluğunda olup www.Villasayfam.com hiçbir koşul ve şart altında sorumlu değildir.

 

 1. Tesis sahibi yıl sonunda devlete, kira geliri beyannamesi adı altında vergisini öder. www.Villasayfam.com kendi elde ettiği gelire istinaden fatura ibraz ettiğinden dolayı, üçüncü şahısların, kurumların, kişilerin, şirketlerin elde etiği gelir için fatura ibraz etmez, bu durumdan kaynaklı bir yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 

 

 1. Bu sözleşmenin ekleri info@villasayfam.com  adresinden gönderilecek teyit ve dökümanları kapsayan maildir.

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.