Whatsapp Hattımız
Telefon
Çalışma Saatlerimiz
09:00 - 23:50
0252 613 2200

Güvenli Villa Kiralama

Villa Sayfam olarak müşterilerimizin rezervasyon yapma ve Tatil bitimine kadar zamanda geçen süre için müşterilerimizin memnuniyeti ve kurumsallığımıza çok önem vermekteyiz.Bu kapsamda rezervasyon ön ödemenizi tamamladıktan 24 saat içerisinde koşulsuz iade veya villa değişim imkanı sunmaktayız.

Villa Sahibi Kaynaklı Problemlerde %100 Para İadesi

Tatiliniz için rezervasyon ettiğiniz villa’ya/aparta girişe kadar (villaya giriş çıkış saatleri belirtilmişti) 2 saat içerisinde villa sahibine ulaşamamanız veya görsellerde gördüğünüz villanın farklı olması durumunda ( mobilya ve dekorasyon değişiklikleri dışında ) geçerlidir. Ödemiş olduğunuz tüm tutar size geri iade edilir. Villa Sayfam yaşanan bu mağduriyeti gidermek adına aynı bölgede tatilinize devam edebilmeniz için müsait olan villalarda komisyon kazancı yok sayılarak indirimli bir şekilde size yardımcı olmaktadır.


Müşteri Ödeme Koruması

Villa Sayfam olarak müşterilerimizin rezervasyon yapma ve hizmeti aldığı zamana kadar geçen süre için memnuniyetine ve kurumsallığımıza çok önem vermekteyiz.Bu kapsamda rezervasyon ön ödemenizi tamamladıktan 24 saat içerisinde koşulsuz iade veya villa değişim imkanı sunmaktayız.


Kapıda (Girişte) Ödeme Yöntemi

Villa Sayfam rezervasyon aşamasında %20 Ön Ödeme talep etmektedir.Kalan ödemenizi Villa’ya giriş günü Villa Sahibine doğrudan nakit/havale/eft olarak kalan tutarı ödeme sağlayabilirsiniz.

Fırsatlardan Haberdar Olun!

Email adresinizi ekleyin ilk sizin haberiniz olsun.